FAQ - najčastejšie otázky PDF Vytlačiť E-mail
FAQ

Kalkulus je určený projektantom, rozpočtárom, cenárom, všetkým dodávateľom stavebných prác - stavebným firmám, staviteľom, remeselníkom, živnostníkom, ako aj investorským organizáciám.

Kalkulus sme navrhovali tak, aby sa sním naučili rýchlo pracovať úplní začiatočníci ale aj skúsení rozpočtári zvyknutí na iné programy. Kalkulus má prehľadné pracovné prostredie, kde máte vždy všetko po ruke. Navyše jednotlivé funkcie obsahujú video-návody a samozrejme sa snami môžete poradiť mailom alebo telefonicky.

Sídlo spoločnosti Systematic je v Prešove avšak pôsobíme na celom Slovensku. Systematic pôsobí na slovenskom trhu už 28 rokov a venuje sa prevažne tvorbe a predaju stavebného softvéru Kalkulus. Okrem toho sa venujeme školiacej a poradenskej činnosti. Dňa 30.1.2015 sme spustili projekt Web katalóg stavebných výrobkov s databázou Ceny365  (www.stavebnevyrobky.sk).

  • technologická špička na Slovensku. Dlhodobo prichádzame s revolučnými funkciami ako prví (napr. sieťová verzia, sledovanie stavby)
  • prehľadný a moderný systém s doživotnou licenciou
  • trvalá hodnota bez nadsadenej ceny
  • pravidelné nepovinné dátové a programové aktualizácie
  • najrýchlejšia a najbezpečnejšia databáza na svete MS SQL
  • plnohodnotne a bezpečne pracuje v počítačovej sieti
  • tvorba rozpočtov v rekordnom čase
  • desaťtisíce obrázkov k stavebným materiálom
  • jedinečné a revolučné moduly Harmonogram a Centralizované sledovanie stavby, ktoré prinášajú zisk a šetria čas a peniaze
  • 27 ročná tradícia, garancia ďalšieho vývoja a férový prístup

Práve naopak. Nižšiu cena programu dosahujeme vďaka jednoduchej štruktúre firmy. Obchodný reťazec neobsahuje zbytočné medzičlánky.

Nie, náš program má trvalú hodnotu, nenadsadzujeme ceny aby sme ich mohli potom znížiť o polovicu. Náš cenník je transparentný 365 dní v roku.

Nemusíte. Získavate doživotnú licenciu.
Investícia do programu Kalkulus sa vám však niekoľkonásobne vráti a inovácie si budete chcieť kupovať sami od seba.

Jednoducho doplatíte rozdiel.

Program je určený pre ľubovoľnú stavebnú firmu.
Malá firma ocení ľahkosť a pružnosť. Veľká napríklad prácu v počítačovej sieti a jedinečný modul Centralizované sledovanie stavby.

Kalkulus je postavený na databázovej platforme MS SQL.  Znie to zložito, ale skrýva sa za tým mohutný a bezpečný systém.

MS SQL je databázová platforma pre spracovanie on-line transakcií a uchovávanie dát.

MS SQL okrem uchovávania dát umožňuje aj funkcie ako napr. zabezpečenie intengrity dát,
manažovanie vzťahov medzi jednotlivými tabuľkami a optimalizovanie prístupu značného množstva používateľov k enormnému počtu dát.

MS SQL je platforma podnikových informácií pre integráciu dát, analýzu a reportovanie.

Vďaka tomuto systému sú vaše dáta bezpečné z hľadiska neoprávneného prístupu, ochrany pred stratou a poškodením ako aj z hľadiska vnútornej integrity a konzistencie.

Jedna dobrá bezplatná rada: Dáta, ktoré súvisia s vašimi peniazmi, spracovávajte výlučne iba na systéme vyvinutom na báze transakčného SQL.

Jednoznačne. Peniaze sa vám vrátia prakticky okamžite.
Kalkulus je výdavok z účtovného hľadiska, ale investícia z podnikateľského hľadiska.

Áno.
Program je možné kúpiť na 3 (bez navýšenia) alebo na 6 splátok, pričom program využívate od zaplatenia prvej splátky. Oslovte nás a pošleme Vám detailnú cenovú ponuku

Ak máte zadanie v Exceli, viete urobiť ponukový rozpočet za veľmi krátku dobu.
Podrobnosti nájdete tu.

Získate veľa. Menšie firmy ocenia jednoduchý, pružný a moderný program za skvelú cenu, väčšie firmy ocenia výkon, komplexnosť, a jedinečný modul Centralizované sledovanie stavby a možnosť pracovať súčinne v počítačovej sieti. Za zmienku stojí aj férová aktualizačná politika.

Áno.
Triedniku TSKP sa snažia prispôsobovať všetky relevantné programy.


Nenašli ste tu odpoveď na otázku, ktorá Vás zaujíma? Napíšte nám!


Kalkulus dennodenne pomáha pri práci svojim užívateľom, pridajte sa k nám aj Vy. Začať môžete stiahnutím DEMO verzie alebo nás kontaktujte a program Vám radi nezáväzne predvedieme.