Blog
Kalkulus pracuje pre portál Stavlander PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Admin   
Sobota, 23 Apríl 2016 00:00

Projekt Stavlander

Ako to funguje ? Na portáli www.stavlander.sk zadáte požiadavku na vykonanie stavebných prác, dodanie materiálu, dozor stavby alebo poradenskú službu. V tom okamihu začína Stavlander pracovať pre vás. Operátor spracuje vašu požiadavku a postúpi ju kompetentnej osobe, ktorá vypracuje cenovú ponuku a predpokladanú dobu výstavby. Ak vám vyhovuje cena, určíte si termín výstavby a práce môžu začať. Stavlander vám vyberie stavebnú firmu s dôrazom na kvalitu a voľné kapacity a zabezpečí finančný a právny servis. Zároveň prevezme odborný dohľad nad priebehom realizácie. Priebeh prác môžete sledovať a kontrolovať vo svojom profile na portáli stavlander.sk v reálnom čase. V projekte stavlander vždy viete, KTO, ČO, KEDY a za KOĽKO.

Stavlander je jedinečný internetový portál, kde si môžete objednať drobné stavebné práce na vašu rekonštrukciu alebo kompletnú stavbu rodinného domu na kľúč. Dosah Stavlanderu je celé Slovensko.

Stavlander

Klienti a objednávatelia

Projekt Stavlander šetrí stavebníkovi čas a peniaze. Už aj my, Slováci si postupne uvedomujeme, že manažovanie stavby a dohľad nad stavebnými prácami musíme prenechať odborníkom. Dennodenné obchádzanie stavebnín, zabezpečovanie dopravy, úmorné vyhľadávanie spoľahlivej firmy alebo hoci len remeselníka na výmenu umývadla nás stojí veľa času a v konečnom dôsledku aj peňazí. Portál Stavlander to všetko urobí za vás. Vy sa medzitým môžete venovať svojej práci alebo oddychu.

Dodávateľské firmy

Portál Stavlander eviduje veľké množstvo stavebných firiem a remeselníkov a neustále sa registrujú ďalší. Stavlander disponuje kvalitnou databázou dodávateľov, ktorých operátori portálu najímajú na vaše projekty. Portál Stavlander eviduje ich zameranie, predmet činnosti a voľné kapacity v reálnom čase.

Úloha programu Kalkulus v projekte Stavlander

Úloha programu Kalkulus v projekte Stavlander je jednoduchá a jednoznačná. Kalkulus v súčinnosti s "Web katalógom stavebných výrobkov" obsahuje databázu cenníkov stavebno-montážnych prác, materiálov a výrobkov a je garantom optimálnej ceny pre objednávateľa stavby. Pomocou tohto nástroja cenári a prípravári stavby portálu Stavlander vypracujú cenovú ponuku, resp. výkaz výmer na požadované stavebné práce a dodávku materiálu. Stavlander používa taktiež modul Harmonogram, v ktorom vám pre zložitejšie stavby dokáže prehľadne zorganizovať technologický proces vo forme Ganttovho diagramu s vyznačením kritickej cesty.


Bližšie informácie nájdete na:

www.stavlander.sk

www.systematic.sk

www.stavebnevyrobky.sk

 

Komentáre môžu pridávať iba prihlásení užívatelia.