Blog
Blog


Výber klasifikačných systémov v stavebníctve PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Daniel Červeňák   
Piatok, 19 Máj 2017 00:00

Čo sa skrýva za pojmami klasifikácia a klasifikačný systém? Prečo sú klasifikačné systémy dôležité ? Aké klasifikačné systémy existujú v stavebníctve u nás doma a vo svete. To všetko sa dočítate v nasledujúcom článku.

 
Prehľad kontaktných zatepľovacích systémov PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Veronika Dufalová   
Utorok, 13 December 2016 00:00

Ceny energie na vykurovanie sú drahé, preto sa zatepľuje všade kde sa len pozriete. Bytovky, paneláky, ale aj rodinné domy.

Najrozšírenejší spôsob zateplenia budov je kontaktný zatepľovací systém (KZS), anglicky ETICS (External Thermal Insulation Composite System). KZS pozostáva zo vzájomne zosúladených komponentov, ktoré pri správnom výbere a kvalitnej montáži zaručujú maximálny úžitok, bezpečnosť a návratnosť finančných prostriedkov.

Kontaktný zatepľovací systém má svoje významné zastúpenie v databáze programového systému Kalkulus. V tomto článku ponúkame prehľad KZS, ktoré sa používajú na slovenských stavbách, s odporúčanou skladbou potrebných komponentov.

 
Vaše prvé kroky s programom Kalkulus PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Peter Červeňák   
Sobota, 08 Október 2016 15:00

Program Kalkulus je jednoduchý, intuitívny a používateľsky priateľský. Vďaka prehľadnému systému troch okien sa naučíte program za pár hodín a na druhý deň už pomocou neho zarábate peniaze. Je jedno či ste v programe úplný začiatočník alebo skúsený harcovník. V oboch prípadoch sa vám bude hodiť náš Web Help -  Prvé kroky s programom Kalkulus. Príjemné čítanie. Príjemné učenie.

 
Ako kúpiť dobrý firemný počítač PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Peter Červeňák   
Nedeľa, 07 August 2016 00:00

Pri nákupe počítača do malej alebo strednej firmy je najdôležitejšie odolať pokušeniu najlacnejšej ponuky. Omnoho rozumnejšie je investovať do modelu, ktorý nám môže dobre slúžiť a pomáhať nášmu biznisu celé dlhé roky.

 
Kalkulus pracuje pre portál Stavlander PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Admin   
Sobota, 23 Apríl 2016 00:00

Programový systém Kalkulus pracuje pre projekt Stavlander. Stavlander je jedinečný internetový portál, kde si môžete objednať drobné stavebné práce na vašu rekonštrukciu alebo kompletnú stavbu rodinného domu na kľúč.

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 Nasledujúci > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL