Blog
Blog


Vaše prvé kroky s programom Kalkulus PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Peter Červeňák   
Sobota, 08 Október 2016 15:00

Program Kalkulus je jednoduchý, intuitívny a používateľsky priateľský. Vďaka prehľadnému systému troch okien sa naučíte program za pár hodín a na druhý deň už pomocou neho zarábate peniaze. Je jedno či ste v programe úplný začiatočník alebo skúsený harcovník. V oboch prípadoch sa vám bude hodiť náš Web Help -  Prvé kroky s programom Kalkulus. Príjemné čítanie. Príjemné učenie.

 
Ako kúpiť dobrý firemný počítač PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Peter Červeňák   
Nedeľa, 07 August 2016 00:00

Pri nákupe počítača do malej alebo strednej firmy je najdôležitejšie odolať pokušeniu najlacnejšej ponuky. Omnoho rozumnejšie je investovať do modelu, ktorý nám môže dobre slúžiť a pomáhať nášmu biznisu celé dlhé roky.

 
Kalkulus pracuje pre portál Stavlander PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Admin   
Sobota, 23 Apríl 2016 00:00

Programový systém Kalkulus pracuje pre projekt Stavlander. Stavlander je jedinečný internetový portál, kde si môžete objednať drobné stavebné práce na vašu rekonštrukciu alebo kompletnú stavbu rodinného domu na kľúč.

 
Rozpočet ako popis technológie stavby PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Daniel Červeňák   
Piatok, 25 Marec 2016 19:10

Mnohé stavebné firmy v procese tvorby rozpočtov a cenových ponúk nemajú vypracovaný systém a nepoužívajú vhodné nástroje. Špecifikáciu zdrojov na vykonanie stavby, resp. popis činností robia zdĺhavo a ceny namiesto podloženej kalkulácie tvoria systémom "BRUCHO". Samozrejme pri zohľadnení dopytu a ponuky trhu. Uvedomujú si, že to nie je dobré a že na tom finančne strácajú. Preto hľadajú vhodnejšiu a efektívnejšiu metódu. O tejto téme pojednáva nasledovný článok.

 
Od 1.1.2016 prenos daňovej povinnosti DPH pri fakturácii stavebných prác PDF Vytlačiť E-mail
Autor: Admin   
Piatok, 01 Január 2016 00:00

S účinnosťou od 1.1.2016 vstúpilo do platnosti opatrenie, ktoré má pomôcť malým a stredným podnikom, dodávateľom stavebných prác, aby nedoplácali na nepoctivých odberateľov - neplatičov. Toto zákonné opatrenie umožňuje prenos daňovej povinnosti pri fakturácii stavebných prác na hlavného odberateľa. Platba DPH sa tak posunie z dodávateľa na odberateľa a ten si môže uplatniť odpočet DPH. Systematic túto problematiku pozorne sleduje.

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 Nasledujúci > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL